Форма входу

Категорії розділу

Наше опитування

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Як зробити тонке волосся густими
Як зробити тонке волосся густими

 Кожен бачив дівчат з красивими, густим волоссям, спадаючими на плечі, і дівчат з волоссям, скромно зібраними в невеликий пучок на потилиці. Чому природа дала перший пишну шевелюру, а другий ні - на це питання немає відповіді. Зате є відповіді на питання про те, як доглядати за тонким.

Якщо вас турбує питання: як зробити тонкі волосся густим, тоді прочитайте уважно цю статтю. Ми дамо вам кілька цінних порад.

Що необхідно знати

Якщо розглядати наше питання з анатомічної точки зору, то потрібно відзначити, що структура волосся у всіх людей одна і та ж: з волосяних цибулин, розташованих в шкірі, зростає стрижень волосини. Волосся харчуються і ростуть завдяки нервово-судинним волокнам, відповідним до кожної цибулини. Крім цього, в шкірі розташовуються сальні залози, які відповідають за ступінь жирності волосся. Швидкість росту волосся для кожного з нас різна, проте у будь-якої людини вона циклічна - волосся то прискорюють ріст, то, навпаки, ростуть повільніше. Вчені встановили, що в середньому за місяць волосся виростають на довжину близько 1 см, а живе кожен волосок приблизно близько 4-5 років, після чого випадає. За добу людина може втратити від 40 до 100 волосся.

При всьому цьому потрібно розуміти, що тонке волосся - всього лише характеристика, як, наприклад, колір, курчавість, жорсткість, а зовсім не хвороба. Тут дуже багато залежить від спадкових чинників. Як правило, тонкі волосся рідко густі, і зробити їх густими не можна, проте цілком реально збільшити їх діаметр.

Отже, розглянемо варіанти того, як зробити тонке волосся густими.

Сучасна продукція

Волоссю вкрай необхідні екстракт спіруліни, протеїни, речовини, що містять вітаміни А, В і Е, а також безліч мінеральних речовин . Всі ці елементи є неодмінними компонентами більшості шампунів.

Рекомендуємо запам'ятати кілька простих правил для власників тонких волосся.

По-перше , потрібно часто мити волосся. Так, тонке волосся необхідно мити якомога ретельно і по можливості часто, через те, що шкірне сало, так само як і бруд, стають помітним на них вже після дня.

По-друге, бажано не користуватися шампунями "2 в 1". Також рекомендуємо і уважно поставитися до вибору ополіскувачів. Все через те, що вони обтяжують волосся, до того ж надають їм клейкість, а це ускладнює укладання і просто розчісування. Причина полягає в скупчення на волоссі надлишку захисних речовин. По можливості чергуйте застосування шампунів, кондиціонерів, бальзамів і ополіскувачів. Рекомендуємо при покупці нових засобів для догляду за волоссям звернути увагу на ополіскувачі, не містять жир. Купуйте ті, в яких жир замінений зволожуючими протеїнами (наприклад, протеїни лосося). Вони сприяють заповненню волосся, зачіска набуває об'єму, але при цьому не стає важкою, крім того, протеїни проникають в корковий шар волосся і сприяють його відновленню.

Для більш ретельного очищення волосся можна раз на тиждень застосовувати шампунь.

господині радять

Не секрет, що для покупки косметичних коштів часто просто не вистачає часу, грошей, а то й просто втома після відпрацьованого дня валить з ніг, і йти в магазин немає ні найменшого бажання. А ось зате вдома, в теплі і затишку, можна дозволити собі поекспериментувати. Зазвичай всі домашні рецептури містять різні трави, ароматичні або вітамінні масла, і, звичайно ж, продукти харчування: як правило, це яєчний жовток, мед, лимонний або цибулевий сік, хлібний м'якуш, а іноді навіть пиво.

Приклад маски для тонкого волосся

Яєчний жовток збийте разом зі столовою ложкою масла (потрібно взяти рицинова або реп'яхову), а потім втирайте в шкіру голови на годину , після чого вимийте голову.

Також дуже ефективні маски з відвареної цибулиння, із суміші меду та цибулі, корисно оливкова олія, змішане з лимонним соком, а також суміш соків алое і часнику.

Відмінний шампунь: візьміть столову ложку шампуню і змішайте зі столовою ложкою порошкового желатину, отриману суміш на 5-10 хвилин нанесіть на волосся. Також наносите отриманий шампунь на шкіру голови, злегка масажуючи в напрямку від коренів до кінчиків волосся, сильно не тріть. Потім ретельно вимийте волосся негарячій водою і дочекайтеся їх висихання. І лише після цього можна скористатися гребінцем. Ефект перевершить ваші очікування!

Всупереч численним рекомендаціям, розчином оцтової кислоти обполіскувати голову не радимо, тому що оцет сприяє подразнення шкіри голови. Краще використовувати свіжовичавлений сік лимона.

Необхідність масажу

Як в якості профілактичної процедури, так і як метод лікування масаж вкрай необхідний. Він сприяє поліпшенню кровообігу та обміну речовин, а також допомагає позбутися від ороговілих клітин. Як правило, масаж проводиться кінчиками пальців, повільними і ритмічними рухами. Починати слід з погладжування і розтирання шкіри в області скронь, потім переходять до розминання шкіру волосистої частини голови. Масажувати слід уздовж як поздовжніх, так і поперечних проборов.

Увага! При наявності шкірних захворювань, травм голови або гіпертонії ця процедура категорично протипоказана!

Можливі альтернативи - забарвлення і хімічна завивка

Можливо, це прозвучить дивно, проте забарвлені тонкі волосся виглядає більш пишними. Причиною тому підняття фарбою лусочок волосся, через що вони укладаються на більшій відстані один від одного, ніж до фарбування. А застосування спеціальної фарби для тонкого волосся допомагає до того ж замаскувати прогалини між волоссям, що, в свою чергу, візуально робить зачіску гущі і пишніше. Щоб скористатися щадним режимом фарбування можна вибрати шампунь відтінку або хну. Хна, крім того, зможе подіяти і як живильна маска, за рахунок містяться в ній вітамінів групи В, які сприяють зміцненню структури волосся і покращують дихання шкіри голови.

Укладання тонкого волосся в пишну зачіску - досить трудомісткий процес, тому існує й інший шлях - вибір хімічної завивки. Головне тут - дотримуватися принципу "не нашкодити"! Завивка - складна процедура, що вимагає обов'язкової участі професіонала, інакше є ризик не досягти бажаного результату.

Іноді може здатися, що ніякого ефекту ретельна турбота про волосся не дає. У такому випадку причиною цього може бути пошкодження волосся. Захворювання волосся можуть бути викликані розладом нервової системи, гормональної дисфункції, неправильним харчуванням або дефіцитом потрібних вітамінів. Звичайно ж, у цьому випадку бажано вдатися до допомоги фахівця, щоб він допоміг виявити першопричини, а потім призначити лікування. В якості лікувального впливу можуть бути використані живильні маски та втирання, масаж, озоно-і мезотерапія, сеанси впливу струмом (дарсовалізаціі) і навіть кріотерапія. В особливо запущених випадках застосовуються радикальні операційні методи - наприклад, імплантація волосся.
Категорія: Мої статті | Додав: Alexandr (04.12.2013)
Переглядів: 421 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: