Форма входу

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наше опитування

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Простатит, уретрит орхіт та інші чоловічі хвороби Народна медицина – Лікування народними засобами і методами, рецепти від хвороб і болю
Простатит, уретрит орхіт та інші чоловічі хвороби

Сподіваюся, що ви допоможете мені позбутися моєї проблемизі здоров’ям. Справа в тому, що останнім часом у мене утруднене сечовипускання, я став частіше ходити в туалет, іноді за ніч доводиться кілька разів вставати. Відразу думав, що застудив сечовий міхур, але нещодавно помітив ще й проблеми з потенцією: бажання іноді зникає, що називається, на півдорозі або його вистачає ненадовго.

А тут почув по телевізору рекламу кошти від простатиту, і там називали симптоми цієї хвороби – точно такі ж, як і в мене. Не могли б ви розповісти про ефективні народні способи лікування простатиту?

На запитання відповідає лікар уролог-андролог вищої категорії Ігор Анатолійович Уханов.

Шановний Сергію Вікторовичу, рецепти традиційної і народної медицини при лікуванні простатиту будуть ефективні тільки в тому випадку, якщо цей діагноз поставлений правильно. Інакше лікування не тільки не допоможе, але і може ускладнити перебіг хвороби. На жаль, багато чоловіків, як і ви, відчувши нездужання, починають самостійно приймати розрекламовані препарати або популярні народні засоби від простатиту. Однак його перші симптоми нерідко схожі з ознаками інших запальних захворювань чоловічої статевої сфери, і відрізнити їх може тільки фахівець.

Розкажу детальніше про запальних процесах статевих органів у чоловіків. Всі вони по яскравості прояву та тривалості захворювання діляться на гострі і хронічні і в більшості випадків їх причиною є різні інфекції, грибки або паразити. Викликають запалення збудники сифілісу, гонореї, трихомоніазу, хламідіозу, герпесу, туберкульозу, кандидозу та деякі інші. Спровокувати запальний процес статевих органів можуть також кишкова паличка, ентерокок, стафілокок, стрептокок, синьогнійна паличка та інші хвороботворні мікроорганізми.

Найбільш поширене урологічне захворювання у чоловіків – запалення передміхурової залози, або простатит. Його основною причиною є проникнення в залозу патогенної і умовно-патогенної мікрофлори, а також переохолодження, зловживання алкоголем і сидячий спосіб життя. Симптоми простатиту – прискорене, утруднене й переривчасте сечовипускання, больові відчуття в промежині, над лоном, які можуть розповсюджуватися в поперекову область, нижні відділи живота і мошонку.

Уретрит – запалення сечовипускального каналу, яке супроводжується печінням та болем в сечівнику, різзю при сечовипусканні, гнійними виділеннями. Причиною цієї хвороби найчастіше є інфекції передаються статевим шляхом – гонорея, трихомоніаз та ін

Епідидиміт – запальне захворювання придатка яєчка, зустрічається в основному в молодих, сексуально активних чоловіків. Викликають його гострі та хронічні бактеріальні інфекції нижніх сечових шляхів (уретрити, простатити, везикуліти), а також травми органів мошонки.

Орхіт – це запальний процес в яєчку, який іноді зустрічається у новонароджених. Але найчастіше орхіт виникає як ускладнення після травми, перекрута яєчка і інфекційних захворювань, особливо епідемічного паротиту. Симптоми орхіту і епідидиміту ідентичні: болі в мошонці, ущільнення, збільшення і болючість придатка яєчка, підвищення температури тіла.

При везикуліті запалюються насінні бульбашки, які розташовуються на задній поверхні простати. Ця хвороба розвивається як ускладнення грипу, ангіни, карієсу, фурункульозу або захворювань органів сечостатевої сфери (простатит, уретрит, епідидиміт, інфекції, що передаються статевим шляхом). Симптоми везикуліту – хвороблива еякуляція і навіть домішки крові в спермі, зниження статевого потягу, порушення еректильної функції.

Баланопостит (запалення голівки ікрайньої плоті статевого члена) найчастіше зустрічається у хлопчиків в перші роки життя через особливості анатомічної будови. У молодих чоловіків цю хворобу провокує недотримання гігієнічних правил і різні інфекції, а в літніх чоловіків – цукровий діабет. Для баланопостита характерні почервоніння, набряклість, свербіж головки статевого члена, болючість при статевих контактах.

Лікування будь-яких запальних захворювань статевих органів має бути комплексним і включати в себе антибіотики, протизапальні та загальнозміцнюючі препарати, фітотерапію, масаж, фізіотерапію, лікувальну фізкультуру і при необхідності – санаторно-курортне лікування.

– Перенесені венеричні і урологічні захворювання, хронічні запальні захворювання організму;

– Загальне переохолодження організму; особливості анатомічної будови статевих органів;

– Надмірна статева активність або тривале статеве утримання;

– Стреси, регулярне недосипання, втома, неповноцінне і нерегулярне харчування.

– Не допускати переохолоджень, переповнення сечового міхура;

– Уникати стриманості, надмірної сексуальної активності, затягнутих і перерваних статевих зносин;

– Повноцінно і вчасно харчуватися, не зловживати гострою і солоною їжею, попереджати запори;

Коментарі до «Простатит, уретрит орхіт та інші чоловічі хвороби»:

У комплексному лікуванні допомагає Хоршем іван-чай п, він надає лікувальну дію при гострих і хронічних захворюваннях простати, аденомі, запаленням сечоводів і хронічному запаленням сечового міхура.

Ответте ласка на питання! Я займався сексом з дівчиною, в якої я не впевнений на 100%, що вона здорова! Через 2 дні я відчув печіння і біль у статевому члені, коли пішов у туалет, а потім коли просто піднімав-опускав його! Але сама біль виник ще тоді, коли я був в гойдалці-підняв штангу і раптом різкий біль! потім вона відійшла і вже вдома я виявив, що зі мною щось не так! Потім у мене почалися виділення якогось не зовсім білого кольору , злегка зеленого відтінку, але зовсім небагато! Перші дні виділень було досить багато, як мені здавалося, можна навіть було їх видавлювати, натиснувши на член від підстави до голівки! потім інтенсивність виділень знизилася, а болю я вже не відчуваю, тільки коли член в збудженому стані, і то зовсім небагато! я б не назвав це болем, швидше за все легке поколювання чи що! З моменту появи виділень пройшло близько 3 тижнів, а виділення все ще є, не так багато як на початку, приблизно, якщо максимум, то 10-15 крапель за добу! і ось моє запитання! я інфікованих, що це, як мені поступити, що зробити в першу чергу ??????

Брат заразився гонореєю, але у нього не переносимість пеницилина і всіх антибіотиків тобто гіперчутливість, допоможуть йому народні засоби захворів чотири дні тому.

Якщо ви хочете отримувати повідомлення про нові відповіді на дану тему, писати коментарі від свого імені і не чекати поки їх перевірить адміністрація, переглядати сайт з меншою кількістю реклами і отримати додаткові можливості, зареєструйтесь.

Медичні статті пишуться лікарями і фахівцями зі стажем, або на підставі досліджень вчених з різних країн та університетів. Тут ви можете знайти рецепти лікування різних хвороб, а так само порадитися в коментарях з іншими користувачами. Але пам’ятайте, що хворобу краще попередити, ніж її потім лікувати.


Лікування статевих порушень у чоловіків (чоловічі хвороби)

Трав'яні збори для лікування чоловічих статевих порушень, у тому числі імпотенції, мимовільних семяізвероженій, сексуальної астенії, статевої слабкості.


Рецепт 1.
Хміль звичайний (шишки) - 100 г, мучниця звичайна (листя) - 60 г, горець зміїний (коріння) - 80 г, м'ята перцева (листя) - 50 г, валеріана лікарська (кореневище з корінням) 40 г. 2 столові ложки збору залити 500 мл окропу, кип'ятити 3 хвилини. Пити по 100 мл 3 рази на день перед їжею і ввечері перед сном від мимовільного сім'явипорскування.


Рецепт 2.
Хміль звичайний (шишки) - 100 г, валеріана лікарська (кореневище з корінням) - 30 г, чебрець звичайний (трава) - 30 г, меліса лікарська (листя) - 30 г. 2 столові ложки збору залити 500 мл окропу, настоювати 1:00 . Пити по 100 мл 4 рази на день перед їжею при мимовільному сім'явиверганні.


Рецепт 3.
Звіробій продірявлений (трава) 20 г, розмарин лікарський (квітучі стебла) - 30 г, м'ята перцева (листя) - 50 г, чабер садовий (квітучі верхівки) - 50 г. 50 г суміші залити 1 л окропу, настоювати 15 хвилин, профільтрувати . Приймати 4 чашки в день в гарячому вигляді, підсолоджуючи, при функціональних порушеннях, сексуальної астенії, імпотенції.


Рецепт 4.
Елеутерокок колючий (коріння) - 30 г, імбир лікарський (коріння) - 30 г, борщівник європейський (коріння та насіння) - 50 г, женьшень (коріння) - 50 г. 70 г суміші кип'ятити 10 хвилин в 1 л води, настоювати 10 хвилин, процідити. Приймати 4 чашки в день в гарячому вигляді, підсолоджуючи, при функціональних порушеннях, сексуальної астенії, імпотенції.


Рецепт 5.
Борщівник європейський (насіння) - 50 г, борщівник європейський (коріння) - 50 г. Залити 1 л хорошого червоного вина, настоювати 2 дня, профільтрувати і зберігати закритим від доступу повітря і світла. Приймати по 1 чарці перед кожним прийомом їжі при функціональних порушеннях, сексуальної астенії, імпотенції.


Рецепт 6.
Астрагал сладколістний (трава) - 100 г, селера пахуча (коріння) - 50 г, глід криваво-червоний (квітки) - 50 г, бузина чорна (квітки) - 50 г, шавлія лікарська (листя) - 40 г, чабер гірський ( трава) - 30 г, пажитник сінної (трава) - 60 г. 2 столові ложки збору залити 500 мл окропу, кип'ятити 10 хвилин, процідити. Пити по 100 мл 4 рази на день перед їжею при статевої слабкості.


Чоловічі хвороби -- це результати низької культури наших людей

Це -- висновок професіонала, а не припущення любителя. Дійсно, звідки було взятися високій загальній культурі людей, коли донедавна в нашому суспільстві послідовно замовчувалися певні теми. У тому числі й так звані делікатні, до яких, без сумніву, відносяться й чоловічі хвороби. Той факт, що в Радянському Союзі до 1990 року взагалі не було лікарів-андрологів, уже багато про що може сказати.
Про те, що у чоловіків бувають специфічні чоловічі проблеми, у той час було відомо хіба що медикам та самим хворим. Така дивна утаємниченість не передбачала існування відкритої для широкого загалу інформації та сприяла невиправданій сором’язливості людей, що, в свою чергу, негативно позначилось на здоров’ї нації. Ставлення держави до цього питання не змінилося й досі. В переліку медичних спеціальностей в Україні андролог поки що не значиться. У Чернігові такий спеціаліст є вже 15 років лише завдяки розумінню проблеми головним лікарем обласного пологового будинку О.Є.Литвиненко.
Якщо й про жіночі проблеми в нашому суспільстві раніше було не заведено розповсюджуватися, то все-таки існувала достатня кількість лікарів-гінекологів, які не лише приймали пологи та лікували, а ще й виконували роль просвітителів. У результаті означеного підходу до життя маємо таку ситуацію: візит жінки до гінеколога уже сприймається як норма, а візит чоловіка до андролога – як аномалія...
Отож нашим співрозмовником є лікар-андролог Чернігівського обласного центру планування сім’ї В’ячеслав Іванович Деркач. До речі, єдиний чоловічий лікар в області.
-- В’ячеславе Івановичу, якісь зміни в свідомості чоловічого населення області все-таки відбулися за час Вашої роботи?
-- Безперечно відбулися. Коли я приїхав працювати до Чернігова у 1990 році – у мене не було достатнього навантаження і постало питання про доцільність роботи андролога. Лише завдяки далекоглядності тодішнього головного лікаря пологового будинку С.І.Богдана мою посаду не скоротили. І через рік справи пішли краще: позитивно спрацювала інформація та й гінекологи активно переконували своїх пацієнток, що страждали на безпліддя, в необхідності обстежити чоловіка, а також пояснювали, що хронічні запалення жіночих органів необхідно лікувати паралельно з чоловічими, бо провокують такі недуги певні інфекції, що передаються статевим шляхом... До слова, у 50-и відсотків пар, які не мають дітей, причиною є якраз чоловіче безпліддя як наслідок певного захворювання. А вилікувати безпліддя у 90 випадках із сотні можна на місці, тобто в Чернігові, не вдаючися до послуг київських клінік, протягом від трьох місяців до двох років у складних випадках.
-- А де Ви навчалися?
-- У Ленінградській військово-медичній академії ім. С.Кірова, а спеціалізацію андролога набував у Ленінградському інституті вдосконалення лікарів, де була єдина на той час у країні відповідна кафедра.
-- Розшифруйте, будь ласка, термін "андрологія”.
-- Це наука, яка вивчає чоловічу статеву функцію в нормі та патології (специфічні чоловічі хвороби) протягом усього життя. Це одна з древніх наук – із нею пов’язують ім’я Гіппократа. Походить назва від грецького слова "andros”, що означає "чоловік”. Багато років у поняття андрології – науки про чоловіка – у нас включали тільки розділи урології, присвячені чоловічому безпліддю. А в останні роки намітилася тенденція до ширшого тлумачення, охоплюючи всі захворювання статевих органів і деяких ендокринних залоз, що впливають на статеві органи чоловіка.
-- В’ячеславе Івановичу, окресліть, будь ласка, основні проблеми чоловічого організму від народження до похилого віку, про які треба знати.
-- З перших місяців життя хлопчика треба стежити за розвитком його статевих органів, щоби лікарі мали можливість вчасно виявити патологію. Адже є хвороби, що потребують негайного лікування, які не можна відкладати "на потім”, бо коли дитина виросте – буде вже пізно, почнеться аномалія розвитку. Проте вчасно проліковані такі проблеми, як, наприклад, водянка, грижа, фімоз, різного роду спайки, кісти, вроджене порушення розташування сечовивідного каналу, неопущення яєчка надалі не турбуватимуть хлопчика і не позначаться на його здоров’ї.
У старшому віці, 12-14 років, хлопчикам часто загрожує затримка статевого розвитку, яка в зрілому віці може бути причиною безпліддя. На жаль, низький рівень загальної культури наших людей часто є причиною, через яку батьки не звертають уваги на затримку статевого розвитку дитини. Значною мірою цю проблему можна вважати і соціальною – низький рівень матеріального достатку в багатьох сім’ях проявляється в поганому, незбалансованому, безвітамінному харчуванні дітей.
У цьому ж віці хлопчикам часто ставлять діагноз "варикоцелє”, тобто розширення сім’яного канатика, яке в зрілому віці також може спричинити безпліддя. При названій хворобі потрібне хірургічне втручання, але якщо причиною цієї недуги виявиться підвищений тиск у системі лівої ниркової вени, то вже треба лікувати причину...
З 18 до 30 років найрозповсюдженіші чоловічі захворювання – це запалення простати (може бути наслідком не тільки перенесеного захворювання, що передається статевим шляхом, а й будь-якої інфекційної хвороби – грипу, гаймориту) та безпліддя.
У 45-55 років у чоловіків часто бувають порушення статевої функції та різного роду запалення. Треба зазначити, що наші чоловіки цієї вікової категорії особливо упереджені і вперті – соромляться лікуватися. Ось лише один приклад: мій молодий пацієнт знає, що його батько має проблему, і радить йому звернутися до мене. У відповідь чує батьківське обурення: "Як це я піду до чоловічого лікаря? Такий сором! Я краще помру...” І дуже багато чоловіків помирає, не доживши до андропаузи, яка триває з 55-ти до 65-ти років. Маю лише біля 10 відсотків пацієнтів після 50 років.
Особливо хочу наголосити, що саме в цей період з’являється найбільший ризик появи аденоми (доброякісної гіперплазії передміхурової залози). Але це не є урологічним захворюванням ні в плані виникнення, ні в плані лікування. Однак, коли через низьку культуру до лікаря звертаються пацієнти з сильно запущеною хворобою, або з гострою затримкою сечі, тоді без хірургічного втручання не обійтися. Щоби уникнути хірургічних дій, у світі існують такі підходи до лікування аденоми: легкі порушення сечовипускання потребують нагляду за пацієнтом два рази на рік із застосуванням ультразвукового дослідження; середні порушення вже потребують медикаментозного лікування різними препаратами, що не є дефіцитом – аденому вони не зменшують, але покращують якість життя: тяжкі випадки потребують хірургічного втручання. Зараз медики активно шукають альтернативних, менш травматичних способів лікування цієї недуги. На сьогодні вже використовують спосіб трансуретальної резекції передміхурової залози...
-- Які, на Вашу думку, ще є причини ранньої смертності нашого чоловічого населення?
-- Серйозною причиною, чому багато чоловіків помирає, не доживши до андропаузи, вважаю алкогольну залежність, на яку страждає добра третина нашого чоловічого населення, куріння та незбалансоване харчування, шкідливі умови праці. Адже гормональна перебудова організму в означений період призводить до порушення обмінних процесів, старіння, хвороб серця, судин, м’язів – а тут замість підтримки організм отримує постійне алкогольне, нікотинове та інше отруєння. Виходить так: з одного боку загальна неосвіченість громадян у питаннях охорони власного здоров’я, а з другого – байдужість держави до цієї проблеми, і в результаті нація хворіє і вимирає. У країнах же Євросоюзу суспільство влаштоване так, що людям матеріально не вигідно хворіти, стан їхнього здоров’я в першу чергу контролюють страхові компанії, а до того ж роботодавці й держава. Тому європейські здорові, рум’яні і задоволені життям пенсіонери (на відміну від наших виснажених людей) мають сили й бажання цікаво і змістовно продовжувати життя -- вони подорожують, займаються улюбленими справами, спортом, мистецтвом. Ото рівень культури...
Трапляються часом у мене пацієнти і після 60 років. Їх здебільшого турбують простатити, аденоми, гормональні порушення, пов’язані з дефіцитом гормону тестостерону в організмі. Як правило, в такому віці при захворюваннях серця, пов’язаних з низьким рівнем гормону андрогену, в комплексному лікуванні призначають згаданий чоловічий гормон андроген. Це сприяє підвищенню рівня кальцію в кістках (запобігає остеопорозу) та підвищує м’язову масу (у тому числі це стосується й м’язи серця). Отут хочу зайвий раз нагадати всім, що безконтрольний прийом будь-яких ліків, особливо гормональних, є неприпустимим.
-- Пане лікарю, до Вас на прийом ходять молоді чоловіки. Вони відрізняються від покоління своїх батьків?
-- Абсолютно. Це -- земля і небо. Молодь не соромиться обговорювати питання і проблеми статевого здоров’я. Тема чоловічих хвороб для них не є табу. Вони прагнуть про все дізнатися і позбутися існуючої у них проблеми. Це, напевно, результат і нового шкільного виховання, і зусиль нашого Центру планування сім’ї, працівники якого постійно виступають з просвітницькими лекціями перед учнями шкіл міста. Звичайно, у районних центрах області, а тим більше в селах, ситуація продовжує бути не такою оптимістичною. На жаль...